tamam
Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. 86-391-5660485 info@faywoll.com
Haberler Teklif Alın
Ana sayfa - Haberler - Çin, küresel tüketici güven endeksinde birinci sırada

Çin, küresel tüketici güven endeksinde birinci sırada

August 27, 2020

Çin, küresel tüketici güven endeksinde birinci sırada , Tüketimdeki iyileşme ambalaj kağıdı talebini artırıyor

 

Ipsos'un geçtiğimiz günlerde yayınladığı küresel tüketici güven endeksi anketinin sonuçlarına göre Çin'in tüketici güven endeksi, ankete katılan 24 ülke arasında 72,9 ile ilk sırada yer alıyor.

 

hakkında en son şirket haberleri Çin, küresel tüketici güven endeksinde birinci sırada  0

 

Bu ayki tüketici güven endeksinde ilk beş ülke Çin, Suudi Arabistan, İsveç, ABD ve Almanya.

 

Genel olarak tüketici güven endeksi, ekonomik eğilimi ve tüketim eğilimini tahmin etmek için öncü bir gösterge olarak kabul edilir.Tüketici güven endeksindeki iyileşme, aynı zamanda Çin'in ekonomik iyileşme ve kalkınmasının yoğun bir yansımasıdır.Ipsos, Ağustos ayının küresel tüketici güveninin arttığını ve Haziran ayında dibe ulaştıktan sonra toparlandığını üst üste ikinci ay olduğunu söyledi.

 

E-ticaretin hızla gelişmesiyle birlikte ekspres teslimat, son yıllarda giderek tüketimin temeli haline geldi.Devlet Postanesi tarafından açıklanan verilere göre, bu yıl temmuz ayında yurt içi ekspres hizmet işletmelerinin iş hacmi bir önceki yıla göre% 32,2 artışla 6,94 milyar adedi tamamladı.

 

2019'dan 2025'e ekspres teslimat oranına göre, kağıt ambalaj ekspres teslimat potansiyel talebi 2025 yılına kadar 16,59 milyar adet artacak, bunun fluting kağıt kullanımı% 96,18, tekli kağıt ambalaj ekspres 288.08 g.2025 yılında, Ekspres ambalaj için fluting kağıdına yönelik potansiyel talep artışı 4.5966 milyon ton olacaktır.

 

Buna ek olarak, çeşitli bölgelerde plastik yasağı giderek artıyor ve kağıt ambalajlar giderek plastik ambalajın bir kısmının yerini alacak ve kağıt ambalaj ve hammaddelerine olan talebi daha da artıracak.Kâğıt ambalaj, ana ambalaj malzemesi haline gelecek, kâğıt ambalaj talebi yavaş yavaş temettü dönemine girecek.

 

Kağıt yapma makinesi ve kağıt fabrikalarına yatırım yapmak isteyen varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Size elimizden geldiğince destek sunacağız.