Mesaj gönder
tamam
Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. 86-391-5660485 info@faywoll.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili

Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd.
 • İş türü

  Üretici,İhracatçı

 • Ana Pazar

  Güney Amerika ,Doğu Asya,Güneydoğu Asya,Orta Doğu,Afrika,Okyanusya,Dünya çapında

 • Markalar

  Pingan

 • No. Çalışanları

  300~500

 • Yıllık satış

  20000000-50000000

 • Yıl kurulan

  1985

 • İhracat p.c

  80% - 90%

 • 2000

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-391-5660485

Giriş

Qinyang PingAn Hafif Sanayi Machinery Co, Ltd bir Çin kağıt yapma makineleri derneği üyesi şirketlerinden biridir. Biz teknoloji araştırma ve geliştirme, tasarım, üretim ve pazarlama hizmetleri entegre büyük bir kağıt yapma ekipman kurumsal vardır.

1985 yılında kurulan şirket, 2006 yılında modern işletme mekanizmasına göre büyük ölçekli standart bir anonim şirket kurdu ve şu anda 24 mühendis ve teknisyen ve Xi'an Walmet'ten 8 kıdemli mühendis dahil 178 çalışanı var. Firmamız Li Köy Sanayi Bölgesi, Qinyang City, Henan Eyaleti, Çin, 6000m 2 bir alanı kaplamaktadır, ve 1 Ar-Ge departmanı, 8 modern üretim atölyeleri, 1 kalite kontrol merkezi ve büyük ve orta 50'den fazla setleri vardır - Bilimsel araştırma, tasarım, üretim, test, montaj ve devreye alma gibi bir dizi işleve sahip büyük ekipman. Şirket ISO9001 geçti: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi belgelendirme ve ithalat ve ihracat hakkına sahiptir.

Firmamızın ana ürün büyük boy kağıt yapma makinesidir. Ürettiğimiz en büyük kağıt makinesi genişliği 6000 mm, çalışma hızı 700m / dak. Ana üretim hatları yıllık üretim kapasitesi 20.000-2.000.000 ton olan ambalaj kağıdı üretim hatları, yıllık üretim kapasitesi 10.000-100.000 ton olan kağıt üretim hatları, yıllık üretim kapasitesi 20.000 tondan az olan kağıt mendil üretim hatları ve çeşitli özel kağıtlar üretim hatları. Firmamız bitki tasarım, üretim süreci, genel tasarım, ekipman işleme, kurulum ve hata ayıklama, işçi eğitimi, satış sonrası servis ve benzeri dahil olmak üzere kağıt yapım işletmelerine hizmet vermektedir.

Dürüst yönetim, ince yönetim ve kaliteli hizmet ilkesi ile firmamız son yıllarda hızla gelişti ve her türlü kağıt yapım ekipmanını yurtiçi ve yurtdışı pazarına sokan ve iyi yorumlar alan güvenli bir çalışma modu geliştirdi. müşterilerimizden.

Geçmiş

1985 yılında kurulan şirket, 2006 yılında modern işletme mekanizmasına göre büyük ölçekli standartlaştırılmış bir anonim şirket kurmuştur ve şimdi 24 mühendis ve teknisyen ve Xi'an Walmet'den 8 kıdemli mühendis olmak üzere 178 çalışanı bulunmaktadır.

Hizmet

Firmamız bitki tasarımı, üretim süreci, genel tasarım, ekipman işleme, kurulum ve hata ayıklama, işçi eğitimi, satış sonrası hizmet vb.

Ekibimiz

Müşterilerimize tam set danışmanlık, tasarım ve servis sağlamak için 24 mühendis ve teknisyen ve Xi'an Walmet'ten 8 kıdemli mühendis olmak üzere 178 çalışanımız bulunmaktadır.

Delivery

Resimleri paketleme!

 

Kağıt yapma makinemizin teslimattan önce tüm parçaları, nakliye sırasında hasar görmesini önlemek için iyi paketleyeceğiz.

 

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 1

 

 

Yükleme kaplarının resimleri!

 

Konteynırları yüklerken, müşterimizin kağıt fabrikasına (kağıt fabrikası) vardıklarında güvenli ve iyi durumda olduklarından emin olmak için kağıt makinesi parçalarımızı sabitlemek için güçlü çelik halatlar kullanıyoruz.

 

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 2

 

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 3

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 4

Çin Qinyang PingAn Light Industry Machinery Co., Ltd. şirket Profili 5